Welcome

Ranking urządzeń mobilnych w 2021 roku!

Dzisiejszy ranking skierowany jest w stronę osób, które wahają się nad zakupem nowego urządzenia mobilnego. Jak wiadomo, rynek oferuje nam masę możliwości, które pochodzą od różnych producentów. Postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze opcje, dzięki którym możemy dokonać zakupu bardzo atrakcyjnego urządzenia z punktu widzenia każdej osoby.

Ranking poparty jest wydajnością i atrakcyjnością wizualną każdego urządzenia. Patrząc na nasz ranking, bez względu na pierwsze jak i ostatnie miejsce, mogą mieć Państwo pewność, że każda propozycja w nim zawarta, jest godna uwagi!

  • Apple iPhone 12.

Jeden z najbardziej pożądanych smartfonów na ogólnoświatowym rynku. Nic dziwnego, albowiem iPhone 12 to masa usprawnień i nowości, dzięki którym możemy cieszyć się jeszcze lepszą jakością podczas użytkowania. W każdej wersji z rodziny iPhone 12 możemy liczyć na przepiękny ekran i maksymalnie ostry i szczegółowy aparat. Oba elementy są największymi punktami tego urządzenia, a to tylko początek. Jeśli iOS nie jest nam straszny, iPhone 12 jest wyborem numer jeden!

  • Samsung Galaxy S21 / S21+ / S21 Ultra.

Według wielu użytkowników, seria Galaxy S21 jest odświeżeniem i jednocześnie załataniem wszystkich błędów i bolączek, które były wykryte podczas użytkowania smartfonów z serii Galaxy S20. Faktycznie, trudno nie odnieść wrażenia, ze tym razem Samsung postawił tylko i wyłącznie na odświeżenie swojego poprzednika, niemniej jednak Samsung Galaxy S20 sam w sobie był sporym przełomem i oferuje nam do dziś parametry, których wiele urządzeń mobilnych może mu po prostu zazdrościć. Jeśli więc liczymy na bardzo mocny aparat oraz świetny ekran SUPER AMOLED i nie jest straszna nam waga i wielkość urządzenia, trafiliśmy idealnie w dziesiątkę!

  • Samsung Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra 5G.

Smartfon idealny dla osób, które potrzebują prawdziwego kombajnu do użytku na co dzień. Jeśli smartfonu używamy do wielu zadań, te dwa modele zapewnią nam wystarczającą ilość przestrzeni na ekranie, którą możemy wykorzystać do naszej pracy, przykładowo przy projektach tekstowych czy graficznych. Jest to rozwiązanie sugerowane raczej ludziom, którzy potrzebują swojego smartfonu do zadań komercyjnych. Jednak dla gadżet maniaków jest to nadal propozycja godna uwagi, nawet w aspekcie prywatnych rozwiązań.

  • Xiaomi Mi 11 / Xiaomi Mi 11 Ultra.

Jeśli jesteśmy fanami marki Xiaomi, z pewnością jest to model, na który warto zwrócić uwagę. Na dzień dzisiejszy, zarówno Mi 11 jak i Mi 11 Ultra są jednymi z najbardziej wydajnych flagowych smartfonów, które oferuje nam marka Xiaomi. Jeśli więc chcemy wycisnąć to co najlepsze z tej marki, oba modele są godne uwagi. Dzięki nim uzyskamy wszystko, co tylko może nam zaoferować sama marka

  • Sony Xperia 1 III.

Kolejny, tytułowy model Sony, który ma zrewolucjonizować rynek. Jeśli więc poszukujemy mocnego flagowca tej marki, Sony Xperia 1 III jest tym, czego nam trzeba. Producent jak zwykle zadbał o bardzo mocny i precyzyjny aparat, świetny ekran, a także bardzo dobre nagłośnienie, które sprawdzi się w wypadku odsłuchu muzyki z głośnika. Jeśli takie elementy są nam potrzebne szczególnie, wtedy Sony Xperia 1 III jest naszym wymarzonym wyborem!

  • Asus ROG Phone 5.

Smartfon Asus ROG Phone 5 to kolejna edycja projektu skierowanego w stronę zaawansowanego gracza. Jeśli więc zależy nam na najlepszej wydajności graficznej, sprzętowej a także ekranowej, wtedy Asus ROG Phone 5 jest wyborem, który powinniśmy jak najbardziej przemyśleć.

  • Samsung Galaxy Z Fold 2 5G.

Istna gratka dla fanów nowinek, której nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Samsung Galaxy Z Fold 2 5G to oczywiście usprawniona wersja smartfonu, który okazał się rewolucyjny na naszym rynku. Skutkiem tego, jeśli chcemy wyróżnić się na tle innych smartfonów, jest to zdecydowanie godna uwagi propozycja.

Oczywiście pod względem wydajności zyskujemy zupełnie nowe oblicze, albowiem składany Samsung Galaxy Z Fold 2 5G daje nam bardzo dużo przestrzeni roboczej połączonej z bardzo wysoką wydajnością sprzętową. Oczywiście idzie za tym ogromna cena, niemniej jednak, obok tego modelu nie da się przejść obojętnie!

  • OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro.

Ostatnia propozycja w naszym zestawieniu wcale nie odbiega od reszty. Specjalnie wstawiliśmy oba smartfony na końcu, aby pokazać wszystkim, że w naszym zestawieniu nie brakuje słabych smartfonów. Wręcz przeciwnie. Zarówno pierwsza jak i ostatnia pozycja są równie mocne i atrakcyjne dla poszczególnych użytkowników. W wypadku OnePlus 9 mamy połączenie typowego flagowca i wszystkich jego atutów (bardzo dobry ekran, aparat fotograficzny, nagłośnienie, procesor wraz z pamięcią użytkownika), w bardzo przystępnej cenie.

Głównym atutem OnePlus 9 ma być bowiem jego cena, która faktycznie dobrze prezentuje się na tle pozostałych smartfonów. Dodatkowo OnePlus 9 może pochwalić się bardzo ładnym designem i wydajnością, na której przecież zależy nam najbardziej podczas użytkowania smartfonu nazywanego flagowcem, czyli wysokiej jakości urządzeniem mobilnym.

Jak widać, przedstawiliśmy Państwu wszystkie propozycje, które są godne uwagi w naszej opinii w 2021 a nawet 2022 roku, kiedy to powyższe modele będą dostępne w zdecydowanie lepszych cenach. Skutkiem tego, warto sprawdzić każdy smartfon w naszym zestawieniu i wybrać coś, co po prostu nam się podoba i co będziemy z chęcią użytkować każdego dnia!